niedziela, 31 sierpnia 2014

Wrześniowe wyzwanie.

Cześć.

Postanowiłem, że wrzesień będzie stał pod znakiem aerobów. Z tego względu podejmuję 30 dniowe wyzwanie aerobowe przygotowane przez Zdeterminowaną Anę (keepdestination.blogspot.com).


Chcę poprawić w ten sposób kondycję, zwiększyć wytrzymałość i zmniejszyć (choć trochę) ilość tkanki tłuszczowej, aby od października zacząć budować tkankę mięśniową.
Trening będę wykonywał 5 razy w tygodniu jeżdżąc rowerem po trójmiejskich ścieżkach. Cel: minimum 25 km dziennie średnim tempem.

Przygotowując się do wrześniowego wyzwania:
- Oddałem rower do serwisu. Mechanik wyregulował przerzutki, sprawdził hamulce i wymienił wałek układu napędowego (piszczał podczas dłuższej jazdy).
- Przejechałem kilka tras po 20-30 km, aby rozruszać mięśnie.
- Zmieniłem program rejestrujący jazdę z dotychczas używanego MapMyRide na Endomondo Pro (koszt 20,99 zł, dostępna jest również wersja bezpłatna). Napiszę krótką recenzję na blogu, gdy wystarczająco go przetestuję.

Zachęcam wszystkich do podjęcia wyzwania aerobowego! Tylko pamiętajcie. Ustalcie swój dzienny cel według swoich możliwości.

Do przeczytania,
Fladerone

5 komentarzy:

 1. Cieszę się, że będziesz mi towarzyszył. ;)
  Nie będę sama. :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ciągle ćwiczę z Endomondo, teraz w sierpniu byłam na obozie sportowym, więc wpadały średnio trzy treningi dziennie. :)) Najwięcej siatka plażowa i halowa (gram w III lidze), a potem to bieganie, rolki, aerobik, czasem tenis i sporadycznie rower, pilates, czy inne aktywności. Staram się też o różnorodność, żeby mi się nie nudziło :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam aż dołączysz do naszej społeczności. ; )

   Usuń